Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip užtikrinti, kad valstybės valdomų įmonių pertvarka būtų sėkminga?

2021-11-24, Trečiadienis 10:06
Kotryna Tamkutė

Vyriausybė pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengtam planui pertvarkyti arba centralizuoti valstybės valdomas įmones. Planuojama, kad iš dabar esančių 47 tokių įmonių, galėtų likti 35, pertvarka palies tokias valstybės valdomas įmones kaip Registrų centras, „Regitra“, Valstybinių miškų urėdija, Lietuvos oro uostai bei kitas. Numatoma, kad iki 2024 m. gruodžio pabaigos liks tik viena valstybės įmonės statusą turinti įmonė – Ignalinos atominė elektrinė.

Gerai tokie pokyčiai ar blogai, ką daryti, kad pertvarka pavyktų ir kokias panašias patirtis Lietuvoje jau turėjome – apie visa tai laidoje diskutuoja buvęs susisiekimo viceministras, Vilniaus šilumos tinklų strategijos ir vystymo departamento vadovas Paulius Martinkus ir buvęs parodų ir kongresų centro „Litexpo“ valdybos pirmininkas, „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai