Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip sustabdyti amžinąjį įstatymų lopymo variklį statybų sektoriuje?

2021-07-14, Trečiadienis 10:06
Karolina Mickutė

Nors nekilnojamojo turto sandorių per metus užregistruota daugiau, statybų sektoriaus lengvesni laikai nelaukia: specialistų vertinimu, tai vienas labiausiai nuo pandemijos nukentėjusiųjų sektorių, nuolat skelbiama apie žaliavų trūkumą ir dėl to sustojusius darbus, darbuotojų stoką bei išaugusias statybų kainas. Tačiau Seimas jau priėmė ir planuoja įstatymų projektus, kurie sukurs papildomus veiklos kaštus.

Tokiais sprendimais politikai mano gerinantys situaciją statybų sektoriuje, tačiau neretai nauji pakeitimai yra trumparegiški: jie ne tik iš esmės nesprendžia problemų, bet sukelia ir dar daugiau bėdų, apie kurias pagalvota nebuvo arba kurias pasirinkta ignoruoti. O vietoje pradinės problemos išsprendimo, reguliavimai ir toliau sluoksniuojami, taip užkuriant amžinąjį įstatymų lopymo variklį.

Laidoje dalyvauja Seimo narys Algirdas Butkevičius ir Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas.

 Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai