Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip dirbsime ar „padirbėsime" rytoj?

2023-06-07, Trečiadienis 10:06
Karolina Mickutė

Žaibiškai pasaulyje išpopuliarėjęs pavėžėjimo, maisto pristatymo, augintinių priežiūros, remonto ir kitų paslaugų teikimas per skaitmenines platformas ir išmaniąsias programėles keičia darbo rinką. Kol Europos Komisija tame mato grėsmę ir siūlo paslaugų per skaitmenines platformas teikėjus prilyginti etatiniams darbuotojams. Bet ar tikrai yra ko sunerimti? Laidoje kalbama apie kintančius žmonių poreikius, susijusius su darbu, ir kaip „padirbėjimo" ekonomika (gig economy) keičia darbo rinkos paveikslą.

Laidoje dalyvauja Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Vytautas Šilinskas, Personalo paieškos ir atrankos bendrovės CV-Online LT rinkodaros vadovė Rita Karavaitienė, ir advokatas, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto docentas dr. Justinas Usonis.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai