Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Griežtėjanti alkoholio ir cigarečių kontrolė – ko dar tikėtis?

2019-07-24, Trečiadienis 10:06
Marija Vyšniauskaitė

Tarptautiniame tyrime „Nanny State Index“, matuojančiame, kiek skirtingų šalių valdžios kontroliuoja žmonių gyvenimus maisto, gėrimų ir tabako vartojimo bei prekybos srityse, Lietuva – jau antra pagal kontrolės mastą Europos Sąjungoje. Ateityje valdžia planuoja dar daugiau reguliavimų. Seimas svarsto reikalavimą slėpti tabako gaminius parduotuvėse, draus rūkyti balkonuose, stotelėse, lauko kavinėse.  Uždrausta gaminti ir parduoti maisto produktus, žaislus ir kitas prekes, skirtas vaikams ir paaugliams, kurių dizainas panašus į alkoholinius gėrimus ir jų tarą. Nuo kitų metų stipriuosius gėrimus uždrausta parduoti nestacionariose kavinėse. Ko dar tikėtis? 

Laidoje dalyvauja Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento Tabako ir Alkoholio kontrolės skyriaus vedėjas Rokas Daknys, Seimo narys Simonas Gentvilas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai