Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Bankomatų tinklo plėtra: grynųjų prieinamumo didinimas – tikslas, pateisinantis priemones?

2021-05-19, Trečiadienis 10:06
Karolina Mickutė

Grupė Seimo narių užregistravo Bankų įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo tam tikrus kriterijus atitinkantiems bankams numatoma pareiga sudaryti sąlygas savo klientams mokėjimo kortele pasiimti grynuosius pinigus iš bankomatų. Projektu siekiama didinti grynųjų prieinamumą asmenims, kurie gyvena mažiau apgyvendintose vietovėse, ir toms visuomenės grupėms, kurioms sunku naudotis kitais mokėjimo būdais. O projekto aiškinamajame rašte nurodoma, kad tokio reguliavimo poveikio vertinimas nėra atliekamas, o neigiamų pasekmių nenumatoma. Tik užsimenama, kad verslas gali patirti papildomų išlaidų.

Laidoje dalyvauja advokatų kontoros „TGS Baltic" partneris, advokatas dr. Lauras Butkevičius ir ekonomistas, komunikacijos agentūros „Brandnomika" partneris Aleksandras Izgorodinas.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai