Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar mokesčių mokėtojai žino savo teises?

2023-05-10, Trečiadienis 10:06
Kotryna Tamkutė

Praėjusią savaitę baigėsi mokesčių deklaravimo laikas, pirmadienį Finansų ministerija pateikė mokestinių pasiūlymų pakeitimus, rytoj minėsime pagarbos mokesčių mokėtojams dieną. Jos metu Lietuvos laisvosios rinkos institutas kviečia pagerbti visus mokesčių mokėtojus ir jiems padėkoti – mokėdami mokesčius mes aktyviai dalyvaujame kurdami valstybę ir taip reiškiame savo pilietiškumą. 

Vis dėlto mūsų teisės – teisę į mokesčių sistemos stabilumą, teisę būti laikomam sąžiningu mokesčių mokėtoju, teisę į kokybiškai ir gerai parengtus mokesčių įstatymus ir kitos – ne visuomet patenka į valstybės institucijų akiratį. Apie visa tai – kaip mūsų šalyje žiūrime į mokesčių mokėtojus, kada jų teises reikia ginti bei dėl ko dažniausiai kyla ginčai tarp mokesčių mokėtojų ir mokesčių administratoriaus kalbasi mokestinių ginčų komisijos narė Jurgita Narkevičiūtė, advokatų kontoros „Triniti Jurex" vyresnysis teisininkas Lukas Pultaražinskas ir STRATA vyresnysis politikos analitikas Marius Kalanta.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai