Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar kritinis mąstymas padeda kūrybiškumui?

2021-12-29, Trečiadienis 10:06
Kotryna Tamkutė

Kritinį mąstymą dažnai laikome vienu svarbiausių šių dienų įgūdžių. Tvirtiname, kad jis mus skatina išsamiai tyrinėti aplinkui mus vykstančius procesus, nepriimti visko už gryną pinigą, jausti atsakomybę už savo veiksmus ir laisvai mąstyti bei tikrinti. Ne tik faktus, bet ir įvairias alternatyvas. Tai ypač svarbu ir kovojant su dezinformacija, socialiniuose tinkluose plintančiomis melagienomis, ir siekiant įsitvirtinti darbo rinkoje ar būnant aktyviu pilietinės bendruomenės nariu. Artėjant Naujiems metams visiems svarbu įsivertinti sau keliamus tikslus ir pažadus :)

Iš kur kritinis mąstymas atsiranda ir kaip jį ugdyti? Kaip laisvas mąstymas susijęs su kūrybiškumu ir atsakomybe už savo veiksmus? Kaip tai keičia mūsų gyvenimą? Apie tai laidoje kalbasi Gargždų „Minijos“ progimnazijos etikos mokytoja ekspertė Lina Zubauskienė ir komunikacijos specialistė Neringa Bliudžiūtė.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai