Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Robotas šuo ant jogos kamuolio

2024-05-09, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

Virš Lietuvos buvo galima matyti praskrendančią „Falcon 9" raketą. Sukčiai „Facebooke" apsimetinėja Vilniaus oro uostu ir neva pardavinėja pamestus lagaminus. „Youtube Premium" JAV pristatė įžangas ir produktų reklamas vaizdo įrašuose praleidžiančią funkciją. „Instagram“ kovos su nesąžiningai kitų kūrėju turiniu besidalinančiomis paskyromis. Ant jogos kamuolio balansuojantis robotas-šuo stebina ne tik savo akrobatiškumu, bet ir netikėtai gudriu virtualiu apmokymu. Ukrainos užsienio reikalų ministerija pristatė virtualią avatarę-atstovę spaudai. DI įrenginys „Rabbit R1" pasirodė esantis tik programėlė „Android" telefono apvalkale. Jungtinėje Karalystėje nuo šiol draudžiami lengvai nulaužiami slaptažodžiai.

Laidą „Du bitai" palaiko „TELE2 5G" Namų internetas. Technologijų naujienos jūsų namuose greičiau, pigiau ir visaip labiau! Plačiau www.tele2.lt

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai