Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas tie HB20, OLCF-5, BAYC 8398

06.02 Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

Epizodo pavadinime – ne slapti kodai, o šios savaitės naujienų trumpiniai. Nauju Floridos įstatymu (SB 7072) mėginta neleisti socialiniams tinklams šalinti jiems nepatinkančius politikus. Panašus ir panašiai nesėkmingas Teksaso įstatymas (HB20) siekė apriboti socialinių tinklų galias moderuoti savo naudotojų turinį. Taip pat – JAV susigražino galingiausio superkompiuterio turėtojos titulą su daug daug eksaflopų turinčiu Frontier (OLCF-5). Nyderlandų policija dvidešimties metų bylą bando išspręsti sukurdama deepfake (giluminių kaukių) video įrašą, „Google" išleido „DALL-E-2" nenusileidžiantį vaizdą-iš-teksto-kuriantį neuroninių tinklų modelį „Imagen", o TV prodiuserio ir NFT (unikalus kodas BAYC 8398) turėtojo  bandymas sukurti savo serialą baigėsi absurdišku fiasko.

Laidą „Du bitai" remia vidaus ir išorės vaizdo kameros EZVIZ.  EZVIZ – Mato už tave. Daugiau informacijos  www.ezvizlife.lt
Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai