Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip pavagiamos „Facebook" paskyros? Ir slapto interneto visrakčio istorija

2024-04-11, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

Istorija apie tai, kaip Luko draugui pavogė „Facebooko" anketą. Dėl ko dažniausiai taip nutinka? Ką daryti tokiu atveju? Patarimais dalinasi ir kibernetinio saugumo ekspertas Marius Pareščius. Jonas pasakoja kitą kibernetinę pasaką – kaip per plauką buvo pastebėtas beveik visus pasaulio serverius paveikti galėjęs visraktis. Taip pat – „Spotify" pristatė su dirbtiniu intelektu kuriamų grojaraščių funkciją (įsivaizduok: „duok grojaraštį, kuris padėtų atsigauti po niūrios „Dviejų bitų" laidos"). Mokamoje „ChatGPT" versijoje generuojant paveikslėlius galima pergeneruoti nepatikusias detales.

Laidą „Du bitai" palaiko „Omnisend" - vienas sėkmingiausių Lietuvos startuolių, kurio e-komercijos marketingo sprendimai yra naudojami visame pasaulyje. Prisijunk prie komandos www.omnisend.com/careers

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai