Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Holivudas išbando „Sora", JAV ieškinys „Apple"

2024-03-28, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

„OpenAI" davė išbandyti savo video generuojantį įrankį „Sora" keliems kūrėjams, o rezultatus įvertinti gali visi. JAV Teisingumo departamentas padavė „Apple" į teismą, kaltindamas ją neleistinu monopolistiniu elgesiu. Prieš susikurdami socialinių tinklų paskyras jauni Floridos paaugliai turės gauti tėvų leidimą. „Reddit" ir „Truth Social" socialniai tinklai jau prekiaujami rinkose – iš vieno karto spėkite, kurio iš jų kainą į viršų kelia vieno politiko asmenybė. „Spotify" programėlėje (kol kas tik) Jungtinėje Karalystėje bus galima žiūrėti ir internetinius kursus. NASA Reaktyvinių variklių laboratorija testuoja robotą-gyvatę, kurią galbūt siųs į vieną iš Saturno palydovų.

Laidą „Du bitai" palaiko „Omnisend" - vienas sėkmingiausių Lietuvos startuolių, kurio e-komercijos marketingo sprendimai yra naudojami visame pasaulyje. Prisijunk prie komandos www.omnisend.com/careers.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai