Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„GTA VI", „Cybertruck", „Spotify Wrapped", „Q" ir „Q*"

2023-12-07, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

„GTA VI" pristatomasis filmukas sumušė „Youtube" paros peržiūrų rekordą. Pirmieji „Cybertruck" elektromobiliai pristatyti jų pirkėjams. Palaikydami „Tesla" darbuotojų profsąjungą Švedijoje streikuoja šalies pašto darbuotojai, į streiką jungiasi ir kitos Europos profsąjungos. „Spotify" leido visiems pažiūrėti, kiek kartų jie klausė Taylor Swift ar „Dviejų Bitų" ir atleido 15% savo darbuotojų. Šnabždamasi, kad Samas Altmanas iš „OpenAI" buvo atleistas dėl to, kad neinformavo valdybos apie „Q*" algoritmą, gebantį spręsti elementarias matematikos užduotis. „Amazon" prisijungia prie chatbotizacijos su debesijai skirtu „Q". Kažkas netyčia labai daug sumokėjo už bitkoino pavedimą.

Laidos „Du bitai" partneris JUNG HOME – išmanūs namai vos per kelias minutes. Registruokis praktiniams mokymams ir tapk profesionaliu JUNG HOME sistemos diegėju. Daugiau informacijos go.jung.lt/home-mokymai

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai