Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Gemini" negeneruoja baltaodžių, „Apple" automobilio nebus

2024-02-29, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

„Google" „Gemini" pokalbių ir paieškos robotas gavo funkciją generuoti paveikslėlius, tačiau generavo taip politkorektiškai, kad funkciją teko išjungti. Prancūzų „Mistral" pristatė europietišką pokalbių robotą „Le Chat", jis veikia le šiaip sau. Filmų kūrėjas ir aktorius Tyler Perry paskelbė stabdantis 800 mln. dolerių vertės filmų gamybos studijų plėtrą po to, kai pamatė „OpenAI Sora" generuotus vaizdo įrašus. Barselonoje vykstančiame „Mobile World Congress" pristatytas nešiojamas kompiuteris skaidriu ekranu ir kitos nereikiamybės. Gandai skelbia, kad slaptas „Apple" elektromobilio projektas yra atšaukiamas. „DeepMind" pristatė įrankį, su kuriuo sukurti 2D žaidimą turėtų būti vaikų žaidimas (cha). Pirmasis privatus ir komercinis erdvėlaivis „Odysseus" ne iki galo sėkmingai, bet nusileido ant mėnulio paviršiaus!

Laidą „Du bitai" palaiko „Omnisend" - vienas sėkmingiausių Lietuvos startuolių, kurio e-komercijos marketingo sprendimai yra naudojami visame pasaulyje. Prisijunk prie komandos www.omnisend.com/careers.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai