Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Dirbtinis intelektas žurnalistikoje ir „Instagramo“ speneliai

2023-01-26, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

Technologijų portalas CNET gavo kaltinimų ne visai sąžiningai naudojant dirbtinio intelektą tekstų rašyme. „Meta" priežiūros valdyba, Konstitucinio teismo funkcijas atliepiantis organas, rekomenduoja „Facebook" ir „Instagram" peržvelgti savo nuogybių politiką. Laukia #FreeTheNipple judėjimo kulminacija? Verkia „World of Warcraft", „Overwatch 2" ir „Heartstone" mėgstantys Kinijos geimeriai, nes juos kurianti kompanija „Blizzard" nesusitarė su savo partneriais šalyje. Savo pareigas palieka ilgametis „Netflix" vadovas, D. Trumpas bando sugrįžti į (ne savo) socialinius tinklus, „Nvidia" siūlo išlaikyti akių kontaktą be jokių pastangų, o technologijų kompanijos vėl gausiai atleidinėja savo darbuotojus.

Laidą „Du bitai" remia vidaus ir išorės vaizdo kameros EZVIZ. EZVIZ – Mato už tave. Daugiau informacijos  www.ezvizlife.lt

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai