Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Dirbtinis intelektas kuria vaizdo įrašus

2022-10-06, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

Vos per tris savaites užderėjo didelis vaizdus iš teksto kuriančių dirbtinio intelekto modelių derlius. Dabar jie gali kurti ir video, aaaaa! Net patys nemanėm, kad tai nutiks taip greitai. Taip pat: E. Muskas bando politikuoti, pristato humanoidą robotą ir bando sugrįžti prie „Twitter“ sandorio; Briusas Vilisas (ne)pardavė teisių į savo veidą „deepfake" kūrėjams; ateityje Europoje išmaniuosius įrenginius krausim su USB-C jungtimi, o „Google" užbaigia žaidimų industrijai įtakos taip ir nepadariusią „Stadia" platformą.

Pamatyk Lietuvos kūrėjų inovacijas iš arti! Svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje BALTTECHNIKA 2022 – jau spalio 19-21 dienomis LITEXPO. Susipažink su naujausiomis technologijomis, ateik į Inovacijų salą ir sudalyvauk verslo kontaktų mugėje! Bilietus platina Kakava.lt.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai