Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Daug dirbtinio intelekto naujienų: nuo „ChatGPT" iki „Microsoft CoPilot"

2023-09-28, Ketvirtadienis 10:05
Lukas Keraitis, Jonas Lekevičius

„ChatGPT" galės priimti ir atsakyti užklausas balsu bei su prisegtais paveikslėliais, o atsinaujinusio „DALLE-3" dėka kurs vaizdus. Dirbtinio intelekto paieška ir asistentas „Google Bard" leidžia pasiekti kitus „Google" įrankius, tokius kaip „YouTube" ar „Gmail". „Microsoft" numarina „Cortana" asistentą ir į „Windows" kiša dirbtinį intelektą „CoPilot". „Amazon" paskelbė investuosianti 4 milijardus dolerių į „OpenAI" konkurentą „Anthropic". Su draugais važiuojant automobiliu klausytis muzikos (ir Dviejų bitų) dabar dar patogiau su „Spotify Jam" funkcija.

Laidos „Du bitai" partneris JUNG HOME – išmani sistema tavo namams vos per kelias minutes. Pasirink savo poreikiams pritaikytas funkcijas: valdyk namų apšvietimą, šildymą, žaliuzes, kontroliuok energijos sąnaudas ir plėsk sistemos galimybes, kada tik panorėjęs. Daugiau informacijos www.jung.lt.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai