Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Vidutinio greičio matuokliai: riboti jų diegimą ar skatinti?

09.12 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas imasi svarstyti ribojimus greičio matuoklių įrengimui. Projekte numatoma, kad stacionarių greičio matavimo priemonių įrengimas pirmiausia turi būti susietas su pavojumi eismo saugumui identifikuotame kelio ruože, kurio sumažinti, įgyvendinant kitas kelio infrastruktūros gerinimo priemones, nėra galimybės. Tokių matavimo sistemų veikimas neturėtų apimti daugiau kaip 10 km ir pan.

Diskutuoja: Seimo vicepirmininkas Andrius Mazuronis, Lietuvos vairuotojų sąjungos prezidentas Vigilijus Sadauskas, Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys.

Antroji laidos dalis. Baltarusijos vadovas A. Lukašenka nusprendė, kad išvykę ar pabėgę nuo režimo į užsienį baltarusiai konsulatuose pasų pasikeisti negalės, jie turės grįžti tą padaryti į Baltarusiją. Reaguodama į tai, Lietuvos Vidaus reikalų ministerija siūlys Seimui numatyti ilgesnį Lietuvoje išduodamo užsieniečių paso galiojimo terminą. Kaip gyvens be pasų likę baltarusiai? Laidoje dalyvauja – politologas Maksimas Milta ir vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius.

Nuotrauka: Julius Kalinskas/BNS

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai