Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Vaiko teisių apsaugos įstatymas – žingsnis į priekį ar atgal?

04.15 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas praėjusią savaitę minimalia persvara priėmė Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisas. Jas palaikęs Rimantas Jonas Dagys teigė, jog jos užtikrins „tėvų teisę auklėti vaikus taip, kaip numato Konstitucija, nevaržant valdininkų ar kitų organizacijų noro tuos vaikus auklėti taip, kaip jie supranta“.

Seimo opozicijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen mano, kad naujos įstatymo pataisos yra keli žingsniai atgal. Vaikų psichiatras Linas Slušnys mano, kad, kad įstatymo pataisos gali sumažinti vaikų apsaugos nuo smurto lygį, o institucijas darys dar labiau atsargiomis. Seimo narė Dovilė Šakalienė taip pat laikosi nuomonės, kad įstatymas gali padaryti neigiamą poveikį vaikų saugumui.

Laidoje dalyvauja Seimo narys Rimantas Dagys,  Seimo opozicijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen, SADM patarėja Eglė Samoškaitė, budinti globotoja Jurgita Siliūnienė, organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė.

xx204

Komentarai


Naujausi epizodai