Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Tarpiniai patikrinimai – daugiau streso ar progreso?

2024-03-05, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiandien prasideda tarpiniai moksleivių žinių patikrinimai, kuriuose dalyvaus per 26 tūkst. vienuoliktokų. Nuo 2024-2025 mokslo metų valstybinio brandos egzamino įvertinimą (iki 100 balų) sudarys tarpinio patikrinimo (iki 40 balų) ir brandos egzamino (iki 60 balų) įvertinimai. Ar naudingi tarpiniai patikrinimai? O gal kaip tik jie sukels daugiau streso mokiniams? Kaip jiems pasiruošę?

Diskutuoja: švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius, kultūros istorikas, Vilniaus universiteto dėstytojas Darius Kuolys, VU profesorius Rimantas Želvys, moksleivė Ieva Suščinskytė, Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjungos pirmininkas Mindaugas Girgaitis.

Antroji dalis. Šiomis dienomis minime ketvirtąsias COVID-19 pandemijos metines. Kokie pandemijos prisiminimai, klaidos ir pamokos? Laidoje dalyvauja Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų profesorė Aurelija Žvirblienė ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Kęstutis Petrikonis.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai