Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Šeimos kortelė – reali pagalba gausioms šeimoms ar jos imitacija?

06.05 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nuo rugpjūčio mėnesio pradedamos dalinti Šeimos kortelės, kurios daugiau nei 70 tūkst. gausių ir neįgalius auginančių šeimų suteiks daugybę nuolaidų ir lengvatų, teigia Linas Kukuraitis, Socialinės apsaugos ir darbo ministras. Siekiama, kad kortelės turėtojai gautų 50 proc. nuolaidą tarpmiestiniam transportui, lengvatų patekti į muziejus. Ši programa veikia ir kaimyninėse šalyse.

Ekonomisto dr. Žygimanto Maurico nuomone, daug geriau būtų padidinti vaiko pinigus arba sumažinti darbo mokesčius, kad paprasčiausiai šeimos gautų didesnes pajamas ir laisvai galėtų apsispręsti, kur tuos pinigus išleisti.

Gausios šeimos dažniau susiduria su skurdo rizika.

Laidoje dalyvauja Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Eitvydas Bingelis, Seimo narys Algirdas Sysas, VDU demografinių tyrimų centro vadovė prof. Vlada Stankūnienė, gausių šeimų bendrijos "Vilniaus šeimyna" pirmininkė Violeta Aukštikalnienė ir Molėtų raj. gausių šeimų bendrija „Šeimynėlė“ pirmininkė Svetlana Lesinskienė.

xx236

Komentarai


Naujausi epizodai