Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Putinas skelbia dalinę mobilizaciją. Kas toliau?

09.21 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, kreipdamasis į tautą, paskelbė apie dalinę mobilizaciją šalyje. Gynybos ministras Sergejus Šoigu tvirtina, kad kariaujama „ne tiek su Ukraina, kiek su kolektyviniais Vakarais.“

V. Putino kreipimasis nuskambėjo kitą dieną po to, kai okupuotoms Ukrainos teritorijoms Maskvos primesta valdžia paskelbė planus surengti aneksinius referendumus rugsėjo 23-27 dienomis dėl prisijungimo prie Rusijos.

Laidoje dalyvauja karybos ekspertas Deividas Šlekys, filosofas Kęstutis Girniusatsargos pulkininkas, Rytų Europos studijų centro asocijuotas ekspertas Gintaras Bagdonas, politikos apžvalgininkas, LRT bendradarbis Ukrainoje Alvydas MedalinskasTarptautinio gynybos ir saugumo centro Taline tyrimų vadovas Tomas Jermalavičius, Gynybos paramos fondo vadovas Vaidotas Malinionis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai