Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Prokurorų kaltinimai policininkui nušovus moterį. Kas vyksta?

2024-06-20, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Prokuratūra teismui perdavė bylą, kur kaltinimai nužudymu viršijus įgaliojimus pareikšti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnui, kuris pernai gruodžio 12 dieną, atvykęs į įvykio vietą, panaudojo tarnybinį šaunamąjį ginklą. Jis kaltinamas tuo, kad siekdamas sulaikyti moterį, neišnaudojo visų jo turėtų galimybių veikti kitaip, klaidingai įvertino būtinosios ginties situaciją ir panaudojo šaunamąjį ginklą nesant neišvengiamo pavojaus jo ar kitų asmenų gyvybei bei sveikatai, todėl moters žūtis kvalifikuotina kaip nužudymas. Buvo teigiama, kad agresyvi moteris daužė medikų automobilį, o vėliau puolė policininką su peiliu. Policijos bendruomenė stebisi tokiais prokurorų kaltinimais ir reiškia palaikymą pareigūnui.

Diskutuoja: buvęs policijos generalinis komisaras Vytautas Grigaravičius, Policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė, advokatas Valdemaras Bužinskas, Vilniaus universiteto teisės fakulteto dėstytojas dr. Remigijus Merkevičius, Seimo narys Vytautas Bakas, generalinės prokurorės pavaduotojas Gintas Ivanauskas.

Antroji laidos dalis. Šiandien Seimas balsuos dėl kariuomenės vado pasikeitimo. Naujuoju kariuomenės vadu ketinama skirti brigados generolą Raimundą Vaikšnorą. Kokią Lietuvos kariuomenę palieka generolas Valdemaras Rupšys? Laidoje – kadenciją baigiantis kariuomenės vadas generolas Valdemaras Rupšys.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai