Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Pranešėjo komisijos" išvados: kas toliau?

2024-03-27, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Parlamentinį tyrimą dėl, vadinamosios, Valstybės saugumo departamento pranešėjo istorijos atlikusi Seimo komisija paskelbė, kad prezidento Gitano Nausėdos atsisakymas liudyti komisijai yra nesuderinamas su jo duota priesaika. „Tai bandymas dėl politinių tikslų diskredituoti valstybę ir jos konstitucinius principus", – teigia Prezidentūra. Tad, kokias politines pasekmes šios išvados turės? Ar valdantieji darys G. Nausėdai apkaltą?

Diskutuoja: Seimo „Pranešėjo komisijos" pirmininkas Vytautas Bakas, Seimo vicepirmininkė, konservatorė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Seimo narys Dainius Gaižauskas, portalo 15min.lt aktualijų vadovas Raimundas Celencevičius, dienraščio „Lietuvos rytas" žurnalistas Tadas Ignatavičius.

Antroji laidos dalis. Seime siūloma įpareigoti paspirtukininkus dėvėti šalmus ir taip juos apsaugoti nuo traumų. Kritikai atkerta, kad apribojus paspirtukų greitį, ši priemonė – perteklinė. Ar šalmai paspirtukininkams – privalomi?

Diskutuoja: Vilniaus universiteto ligoninės „Žalgirio klinika" vadovas Dalius Matkevičius, Susisiekimo platformos „Bolt" Mikro judumo operacijų vadovas Benas Jurlovas, Respublikinės Vilniaus universiteto ligoninės vyresnysis skubios medicinos gydytojas Andrius Černauskas, Seimo vicepirmininkas Julius Sabatauskas.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai