Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Politikas verslininkas – grėsmė valstybei?

05.16 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo nario susiliejimas su verslu yra nacionalinė grėsmė, pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Anot jos, esama Seimo narių, „kurie vykdo verslą atvirai ar užslėptai“, taip pažeisdami Konstituciją bei paragino valdančiosios daugumos atstovus „labai rimtai pagalvoti, ar likti Seime“. Tiesioginis politikos susiliejimas su verslu ne tik daro „labai rimtą įtaką valstybės vystymuisi“ bet ir „skurdina mūsų žmones”, teigia prezidentė, patikrinusi, kad tai taiko ne tik valdantiesiems.

Į tai reaguodamas valdančiųjų „valstiečių“ lyderis bei „Agrokoncerno“ savininkas Ramūnas Karbauskis priminė paskelbtus prezidentės ir Eligijaus Masiulio susirašinėjimus bei pareiškė, kad prezidentė bando „nukreipti dėmesį nuo to, kas yra politinės korupcijos skandalas, ir kuriame pati prezidentė tiesiogiai dalyvauja“.

Verslo koncerno „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus pareiškė, kad prezidentės Dalios Grybauskaitės „kova su menamais oligarchais“ kopijuoja Rusijos prezidento Vladimiro Putino veikimo modelį.

Laidoje dalyvauja Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas, LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis, Investuotojų forumo vykdančioji direktorė Rūta Skyrienė, „Transparency international“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas, KTU ir VDU profesorius Algis Krupavičius ir VU teisės profesorius Vytautas Nekrošius.

 xx58

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai