Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pasikėsinimas į Slovakijos premjerą R. Fico. Ką žinome?

2024-05-16, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Slovakijos ministrą pirmininką Robertą Ficą vakar pašovė ir labai sunkiai sužeidė, kaip skelbiama, vienas šalies rašytojas, tačiau vicepremjeras Tomašas Taraba sakė tikintis, kad premjeras išgyvens. Įtariamasis, sulaikytas dėl šaudymo į R. Fico, yra 71 metų rašytojas iš Slovakijos centre esančios Levicės.

Pašnekovai: Vytauto Didžiojo universiteto prof. Mindaugas Jurkynas, Vadovybės apsaugos tarnybos Kriminalinės žvalgybos valdybos specialistė-psichologė Emilija GrigaliūnienėSeimo narys Virgilijus Alekna, saugumo ekspertas Ignas Stankovičius

 Antroji laidos dalis. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad padėtis Charkivo srityje, kurią gausiai atakuoja Rusijos kariuomenė, iš dalies stabilizavosi. Ar rusai puls Charkivą? Laidoje – atsargos pulkininkas Gintaras Ažubalis ir Jono Žemaičio karo akademijos ginkluotės ekspertas Arturas Plokšto.

EPA-ELTA nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai