Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Mūšis dėl biudžeto prasideda. Ar pavyks susitarti?

2023-11-21, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas antradienį ketina imtis pirmojo 2024 metų valstybės biudžeto projekto svarstymo, kurį premjerė vadina saiko biudžetu. Ekonomika stagnuoja, mokytojai protestuoja, koalicijos partneriai vieni kitus šantažuoja, biudžeto priėmimas prieš rinkimus gali tapti nelengvu iššūkiu valdantiesiems. Ar pavyks valdantiesiems sutarti dėl kitų metų biudžeto? O gal kitąmet gyvensime kitąmet pagal 1/12-tąją praėjusių metų biudžeto? Kas laukia mokesčių didinimo?

Diskutuoja: Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė, Seimo narys, socialdemokratas Gintautas Paluckas, ekonomistas, premjerės patarėjas prof. Raimondas Kuodis, Seimo narys, liberalas Eugenijus Gentvilas, Laisvosios rinkos instituto jaunesnioji ekspertė Reda Simonaitytė-Mikulė, naujienų agentūros BNS žurnalistas Šarūnas Sabaitis.

Nuotrauka: Žygimantas Gedvila/BNS

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai