Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Lavrovas vyksta į ESBO: ar silpsta Rusijos tarptautinė izoliacija?

2023-11-29, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Trijų Baltijos šalių užsienio reikalų ministrai atsisakė dalyvauti 30-ojoje Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos sesijoje Šiaurės Makedonijos sostinėje Skopjėje, į kurią šią savaitę atvyksta Rusijos diplomatijos vadovas Sergejus Lavrovas. S. Lavrovo dalyvavimas kelia riziką „legitimizuoti agresorę Rusiją kaip teisėtą laisvų šalių bendruomenės narę", tokiu būdu sumenkinant jos nusikaltimus. Susitikime taip pat daug anksčiau pranešė nedalyvausiantys ir Ukrainos atstovai. Jame ketina dalyvauti JAV valstybės sekretorius Antony Blinkenas.

Diskutuoja: buvęs užsienio reikalų ministras, ambasadorius Linas Linkevičius, Rytų Europos studijų centro vadovas Linas Kojala, politologas, LRT bendradarbis Ukrainoje Alvydas Medalinskas, ambasadorius, signataras Vytautas Plečkaitis.

Antroji laidos dalis. Skelbiama, kad 86 tūkstančiams gaminančių vartotojų auga elektros energijos pasaugojimo tarifas ir keičiasi kiti planai. VERT pirmininkas R. Pocius sako, kad šie vartotojai nemoka pilnų infrastruktūros naudojimo kaštų. Kas nuo Naujųjų keisis elektrą iš saulės gaminantiems vartotojams? Laidoje dalyvauja Elektrą iš saulės gaminančių vartotojų asociacijos vadovas Vytautas Milėnas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai