Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kyla ar leidžiasi S. Skvernelio politinė karjera?

07.18 Ketvirtadienis 13:05
Ridas Jasiulionis

Prezidentas Gitanas Nausėda šiandien Seimui pateikė Sauliaus Skvernelio kandidatūrą toliau eiti premjero pareigas. Pasak šalies vadovo, S. Skverneliui įveikti iššūkius padės jo politinė patirtis jau vadovaujant Vyriausybei ir Vidaus reikalų ministerijai.  

Atsakydamas į Seimo narių klausimus S. Skvernelis teigė, kad nekilnojamojo turto ir taršių automobilių mokesčiai neišvengiami.

„Tai kas yra suplanuota ir planuojama kalbat apie tiek galbūt didesnį mokesčių progresyvumą ir nėra ką slėpti, nėra diskusijos, iš esmės mes turėsime priiminėti sprendimus, kas susiję su mokesčiais, kurie tiesiogiai neįtakoja į fiskalinę mūsų drausmę ir išlaidavimą – tai yra, nekilnojamojo turto mokesčiai, ekologiniai, susiję su transporto sritimi, mokesčiai", – sakė Vyriausybės vadovas.     

Jo teigimu, tai bus priemonės, generuojančios valstybės biudžetui daugiau pajamų: „Ar tai bus mokestis, ar rinkliava, jau tėra detalės. Tuos žingsnius neišvengiamai turėsime daryti."
Laidoje dalyvauja valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūno pavaduotojas Jonas Jarutis, Seimo opozicijos lyderė  Viktorija Čmilytė-Nielsen, Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos seniūnas Andrius Palionis, opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Mykolas Majauskas, apžvalgininkas, VU TSPMI poltologas Kęstutis Girnius.
xx269

Komentarai


Naujausi epizodai