Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kur nuves bendruomenės ir valdžios konfliktas dėl Pusiaukelės namų?

2023-12-12, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Kauno rajono Domeikavos bendruomenė teigia, kad Pusiaukelės namai įrengiami be statybos leidimų, neatlikusi poveikio vertinimo. Negana to, šiemet atidaryti tokie namai kituose Lietuvos miestuose tokių leidimų neturėjo. Teisingumo ministrė E. Dobrowolska teigia, kad atsisakyta planų įkurti Probacijos tarnybos padalinį ir kad nuteistieji bus perkeliami palaipsniui, pirmus šešis mėnesius gyvens ne daugiau 10 nuteistųjų ir jie bus su apykojėmis.

Diskutuoja: Šakių kaimo bendruomenės narys Šarūnas JuravičiusSeimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys Andrius Vyšniauskas, Vilniaus universiteto dėstytojas Gintautas Sakalauskas, Plungės rajono meras Audrius Klišonis.

Antroji laidos dalis. Trumpa ištrauka iš Žinių radijo tinklalaidės, kuri visa prieinama rėmėjams „Contribee" platformoje: Kokia bus ekonominė žiema, nesutarimai dėl gynybos mokesčio ir kada imigrantai kalbės lietuviškai?". Tinklalaidėje dalyvauja Tadas Povilauskas, SEB banko vyriausiasis ekonomistas, ir Vidmantas Janulevičius, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas.

BNS nuotr.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai