Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kuo gresia Ukrainos žemių aneksija?

2022-09-30, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Maskva per ceremoniją Kremliuje šiandien oficialiai aneksuos keturis Rusijos okupuotus Ukrainos regionus. V. Putinas per ceremoniją pasakys kalbą.

Luhansko, Donecko, Chersono ir Zaporižios sritis yra okupavusi Rusijos kariuomenė, ten paskubomis buvo surengti pseudoreferendumai, kurių legitimumo tarptautinė bendruomenė nepripažįsta. Baiminamasi, kad šis Rusijos žingsnis smarkiai eskaluos konfliktą, padidins branduolinio ginklo panaudojimo pavojų.

Diskutuoja: portalo DELFI apžvalgininkas Ramūnas Bogdanas, VDU dėstytojas, filosofas Gintautas Mažeikis, filosofas Kęstutis Girnius, buvęs užsienio reikalų ministras Antanas Valionis, signataras, ambasadorius Albinas Januška, istorikas prof. Alfredas Bumblauskas, VDU Teisės fakulteto dekanas prof. Dainius Žalimas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai