Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kuo baigsis Šimonytės ir Armonaitės „lėkščių daužymas“?

2023-11-03, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Konfliktas dėl mokesčių reformos drasko valdančiąją koaliciją. Laisvės partijos lyderės prieštaravimas mokesčių didinimui sukėlė premjerės pyktį. Vieni tai vadina natūraliu ginču, kiti teigia, kad to viešai neturėtų būti demonstruojama ir svarsto, ar nereikėtų to aptarti koalicijos taryboje. Ko siekia Aušrinė Armonaitė? Ar tai gali sugriauti mokesčių reformą, o gal – net visą koaliciją?

Diskutuoja Aušrinė Armonaitė, Laisvės partijos vadovė, ekonomikos ir inovacijų ministrė, Jurgis Razma, Seimo pirmasis vicepirmininkas, TS-LKD vicepirmininkas, Agnė Širinskienė, Seimo narė iš opozicijos, Saulius Spurga, Mykolo Romerio universiteto dėstytojas, Marius Jokūbaitis, LRT žurnalistas. 

Antroji laidos dalis. Izraelio sausumos pajėgos apsupo „Hamas“ tvirtovę – Gazos miestą. Į Izraelį trečią kartą nuo karo pradžios atvyksta JAV valstybės sekretorius Antony Blinkenas, kuris ragina imtis konkrečių veiksmų, siekiant sumažinti civilių aukų skaičių ir padaryti humanitarines pauzes. Kodėl Izraelio kare prieš „Hamas“ nepavyksta apsaugoti civilių? Pašnekovai – Andrius Mažeika, „Palestina.lt“ bendraįkūrėjas ir Dovilė Jakniūnaitė, VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorė. 

Nuotrauka: Irmanto Gelūno/BNS

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai