Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kuo baigsis aistros dėl 2019 m. biudžeto priėmimo?

2018-12-11, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas šiandien planuoja tvirtinti kitų metų valstybės biudžetą.

Valdantieji sako, kad jame numatomas darbuotojų mokesčių mažinimas leis padidinti visų žmonių pajamas, paskatins darbo vietų kūrimą. Kritikai teigia, kad dėl reformų ižde atsivers skylė, kuri neleis tinkamai finansuoti viešojo sektoriaus.

„Biudžetą, kad galėtume Lietuvoje gyventi ir išvengti chaoso, būtina priimti (...) Tikiuosi, kad diskusijų tikrai bus, bet manau, kad Seimui tikrai užteks išminties priimti šį biudžetą“,– pirmadienį žurnalistams Vyriausybėje sakė finansų ministras Vilius Šapoka.

Premjeras Saulius Skvernelis yra sakęs, kad dėl mokesčių reformos gyventojams darbo užmokestis kitąmet turi padidėti vidutiniškai nuo 18 iki 60 eurų.

Kritikai sako, kad vietoj mokesčių mažinimo reikia labiau didinti mokytojų atlyginimus, atsižvelgiant į streiko metu keliamus reikalavimus.

Laidoje diskutuoja ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, dienraščio „Lietuvos rytas“ apžvalgininkas Tadas Ignatavičius, Seimo narys Mykolas Majauskas, LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas, Seimo Tvarkos ir teisingumo frakcijos seniūnas Remigijus Žemaitaitis ir banko „Lumunor“ vyriausiasis ekonomistas Žygimantas Mauricas ir apžvalgininkas Kęstutis Girnius.

xx46

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai