Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokios vakcinos nuo COVID-19 perspektyvos?

09.10 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vyriausybė trečiadienį nutarė kreiptis į Valstybės gynimo tarybą, jog ši priimtų sprendimus, susijusius su bendru Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos vakcinų nuo koronaviruso infekcijos įsigijimu, kilus abejonių dėl prisiimamų rizikų, taip pat dėl vakcinos kūrėjų reputacijos.

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad aukščiausiu lygiu sprendimas turi būti priimamas įvertinus dilemą, jog Lietuva turi „arba rizikuoti“, nes yra tik vienas gamintojas ir jau nustatyta vakcinos kaina, bet jokio patvirtinimo, kad ji galės būti efektyvi, arba visai nepirkti vakcinos.

Paskutiniai vakcinos nuo koronaviruso, vystomos bendrovės „AstraZeneca“ ir Oksfordo universiteto, klinikiniai tyrimai buvo laikinai sustabdyti po to, kai vienas iš dalyvių Jungtinėje Karalystėje patyrė nepageidaujamą reakciją, praneša BBC.

Antroji laidos tema: žemės ūkio ministras Andrius Palionis sako, kad ministerijai reikia atlikti tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais atvejų. Kaip kovosime su gyvūnų skriaudėjais?

Laidoje dalyvauja Vaikų ligų klinikos profesorius prof. Vytautas Usonis, VU biochemikas prof. Daumantas Matulis, buvęs EK narys Vytenis Andriukaitis, Žemės ūkio ministras Andrius Palionis, VŠĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ atstovė Kamilė Sakalauskaitė.

Komentarai


Naujausi epizodai