Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokie Igno Vėgėlės šansai prezidento rinkimuose?

2023-11-30, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiomis dienomis pasipildė prezidento rinkimuose dalyvaujančių politikų gretos. Vakar apie savo sprendimą paskelbė advokatas Ignas Vėgėlė, kuris rikiuojasi apklausų trejetuke bei partijos Laisvė ir teisingumas kandidatu iškeltas Artūras Paulauskas. Kitą savaitę savo sprendimą paskelbs ir dabartinis prezidentas Gitanas Nausėda. Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen šią savaitę atsisakė dalyvauti prezidento rinkimuose teigdama, kad juose favoritas yra aiškus ir jie bus nelabai įdomūs. Rinkimai vyks kitų metų gegužės 12 dieną.

Diskutuoja: Vilniaus politikos analizės instituto analitikas Matas Baltrukevičius, viešosios nuomonės tyrimų bendrovės „Vilmorus" vadovas dr. Vladas Gaidys, komunikacijos ekspertas, „INK agency" partneris Kęstutis Gečas, „Laisvės ir Teisingumo" partijos iškeltas kandidatas į prezidentus Artūras Paulauskas.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai