Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokias pasekmes turės nemokėjimas už nepasiskiepijusių darbuotojų testus?

10.15 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Parlamentarai linkę pritarti Vyriausybės siūlymui, kad nuo COVID-19 nepasiskiepiję darbuotojai mokėtų už savo testus darbuotojo arba darbdavio lėšomis.

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas konservatorius Mindaugas Lingė sakė, kad reikia taupyti valstybės lėšas. Jo duomenimis, nesiskiepijusių darbuotojų testavimas per mėnesį valstybei kainuoja apie 1,5 mln. eurų.

Opozicijos atstovai tvirtino, kad ši priemonė pageidaujamo rezultato neduos, o gali pakenkti verslui, nes dalis darbuotojų tiesiog išeis iš darbo. 

Diskutuoja: Seimo narys Mindaugas Lingė, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos vadovė Inga Ruginienė, Seimo narys Tomas Tomilinas, Vilniaus pramonės ir verslo asociacijos prezidentas Sigitas Besagirskas.

Antroje laidos dalyje kalbėsimės apie tai, kaip Europos komisija ir Vilniaus šilumos tinklai mato energijos kainų krizę ir būdus ją sušvelninti? Pokalbis su Europos komisaru Virginijumi Sinkevičiumi ir Vilniaus šilumos tinklų vadovu Gerimantu Bakanu.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai