Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokią revoliuciją valdžia paruošė mokesčiuose?

04.16 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Premjeras Saulius Skvernelis pristatydamas mokesčių reformą sako, jog šalis turės mažiausius darbo mokesčius Baltijos šalyse, tai kainuos 150 mln. eurų, 2 procentais mažės „Sodros“ įmoka visiems.

Finansų ministras sako, kad vyriausybė užsimojusi per trejus metus pakeisti mokesčių sistemą, siūlo didinti neapmokestinamąjį pajamų dydį, mažinti socialinio draudimo įmokas, sujungti darbuotojo ir darbdavio socialinio draudimo įmokas ir įvesti „Sodros“ lubas.

Vyriausybė, planuojanti sumažinti „šešėlinės“ ekonomikos mastą, kitąmet iš „šešėlio“ ketina „ištraukti“ 200 mln. eurų. Vyriausybė siūlo nutraukti „Sodros“ įmokas į antros pakopos pensijų fondus. Norintis joje toliau kaupti darbuotojas galės mokėti 4 proc. atlyginimo, o valstybė ir toliau prisidės 2 proc. vidutinio darbo užmokesčio.

Laidoje dalyvauja BNS verslo naujienų redaktorius Šarūnas Sabaitis, Finansų ministras Vilius Šapoka, SEB prezidento patarėjas Ginatas Nausėda, Seimo audito komiteto pirmininkė Ingrida Šimonytė, ekonomistas Romas Lazutka, banko „Luminor“ vyr. ekonomistas Žygimantas Mauricas, ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

xx44

Komentarai


Naujausi epizodai