Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokią įtaką rinkimams turės konservatorių ir G. Nausėdos karas?

2024-02-02, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nesibaigiančios kovos ir intrigos dėl ambasadorių skyrimo, VTEK išvada dėl operos „Fantomas", Seimo tyrimas dėl prezidento rinkimų kampanijos finansų  pagrindiniai politinės kovos tarp valdančiųjų konservatorių ir prezidento siužetai. Daugelis mano, kad šią kovą skatina artėjantys rinkimai, kuriuose apklausos rodo nesunkią Gitano Nausėdos pergalę. Ar šios istorijos gali sumaišyti kortas dabartiniam prezidentui? Kas vyksta? Kam visa tai naudinga? Kodėl pagrindiniai valdžios bokštai neranda bendros kalbos elementariais klausimais?

Diskutuoja: Vytauto Didžiojo universiteto politologas Mindaugas Jurkynas, Mykolo Romerio universiteto dėstytojas Virgis Valentinavičius, viešųjų ryšių ekspertas Kęstutis Gečas, politologas Vytautas Dumbliauskas.

Antroji laidos dalis. CNN skelbia, kad šią savaitę Volodymyras Zelenskis visgi atleis itin populiarų Ukrainos kariuomenės vadą Valerijų Zalužną. Kokias pasekmes Ukrainai turės V. Zelenskio ir V. Zalužno konfliktas? Laidoje – Mykolo Romerio universiteto politologas, LRT bendradarbis Ukrainoje Alvydas Medalinskas.

 

Eltos nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai