Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl žiniasklaidos atstovai sukilo prieš LRT?

06.17 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvos žiniasklaidos priemones vienijančios organizacijos bei atskiros žiniasklaidos priemonės viešai kreipėsi į kultūros ministrą Mindaugą Kvietkauską ir Seimo kultūros komitetą, atkreipdamos dėmesį, kad iš valstybės biudžeto finansuojamas visuomeninis transliuotojas LRT, nepaisant to, kad įstatymu 2015 metais jam uždrausta skelbti komercinę reklamą, toliau reklamos rinkoje konkuruoja su kitomis žiniasklaidos priemonėmis ir pažeidžia sąžiningos konkurencijos principus. LRT vadovė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė nesutinka, kad būtų atsisakyta pinigų iš kultūrinių, sporto renginių, projektų rėmimų, nes tai mažintų LRT nepriklausomumą.

Seime įregistruotas Agnės Širinskienės įstatymo projektas, kuriuo siūloma išbraukti išimtis, leidžiančias LRT transliuoti kultūros ir sporto renginių ir jų transliacijų rėmimo pranešimus arba tai daryti nemokamai.

Laidos pašnekovai: Lietuvos žurnalistų sąjungos vadovas Dainius Radzevičiusžurnalistė Vilma Matusevičiūtė-DanauskienėLRT atstovė spaudai Rūta PutnikienėSeimo narys Andrius NavickasSeimo narys Virginijus PoderysLRT Tarybos pirmininkas Liudvikas GadeikisInterneto žiniasklaidos asociacijos vadovė Aistė Žilinskienė.

 xx246

 

Komentarai


Naujausi epizodai