Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl teismai nesodina už korupciją?

2023-11-08, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Buvęs Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Vilius Šiliauskas šią savaitę buvo nuteistas už tai, kad eidamas pareigas 2021–2022 metais savo naudai reikalavo ir priėmė iš „Autokaustos" vadovo Juozo Kriaučiūno kyšius. Jų bendra suma siekia 260 tūkst. eurų. Teismas jam skyrė 70 tūkst. eurų baudą, taip pat nusprendė konfiskuoti kyšio dydžio sumą. Kai kurie teisininkai stebisi šiuo teismo sprendimu, teigdami, kad jis yra per švelnus.

Diskutuoja: vaizdo tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas, Lietuvos Aukščiausiojo teismo teisėjas Algimantas Valantinas, advokatas Valdemaras Bužinskas, Lietuvos teisės instituto vyr. mokslo darbuotojas Skirmantas Bikelis.

Antroji laidos dalis. Lietuvoje diskusijas kelia baltarusių istoriko frazė apie Vilnių. „Vienatautis Vilnius – fignia", sakė C.Akudovič. Kaip baltarusiai mato Vilnių? Ar tas jų požiūris mums pavojingas? Ar litvinizmas kelia grėsmę Lietuvai? Laidoje dalyvauja kultūros istorikas, VU docentas Darius Kuolys.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai