Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl sukilo Lietuvos ūkininkai?

2024-01-12, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvos ūkininkai degina laužus ir tęsia protestus prieš vykdomą žemės ūkio ir žaliojo kurso politiką. Vakar įvyko konfliktas su policija Šilutėje, kur ūkininkai traktoriais ir protestais bandė sutikti atvykusį žemės ūkio ministrą Kęstutį Navicką. Protestuojančių netenkina žaliojo kurso reikalavimai, pievų atkūrimas, žaliojo dyzelino tvarkos griežtinimai. Ministras šiuos protestus sieja su artėjančiais rinkimais, o aplinkos apsaugos organizacija „Baltijos aplinkos forumas" laiko jų keliamus reikalavimus savanaudiškais ir trumparegiškais.

Diskutuoja: ūkininkas iš Ukmergės Nerijus Kriaučiūnas, „Baltijos aplinkos forumo“ vadovas Žymantas Morkvėnas, ekonomistas, premjerės patarėjas prof. Raimondas Kuodis, DELFI Agro redaktorius Arūnas Milašius.

Antroji laidos dalis. Politinė situacija Lenkijoje kaista. Šią savaitę buvęs Lenkijos vidaus reikalų ministras ir jo pavaduotojas, kurie nuo teisėsaugos slapstėsi prezidento rūmuose, netikėtai buvo pasiųsti už grotų. Įtampa, chaosas ir nežinomybė tvyro Lenkijos nacionaliniame transliuotojuje. Ar kils politinis chaosas Lenkijoje? Laidoje – dr. Andžejus Pukšto, Vytauto Didžiojo universiteto politologas

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

stop113 Citata
2024 m. balandžio 18 d.