Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl Putinas pertvarko saugumo elitą?

2024-05-13, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nusprendė pakeisti gynybos ministrą Sergejų Šoigu. Jo pareigas užims ekonomistas ir pirmasis vicepremjeras Andrejus Belousovas, o S. Šoigu pakeis įtakingą saugumo sluoksniuose Nikolajų Patruševą, vadovavusį Saugumo tarybai. Visai neseniai iš posto buvo atleistas ir korupcija įtariamas S. Šoigu pavaduotojas. Tad, ką šie pasikeitimai rusų saugumo elite rodo?

Diskutuoja: Rytų Europos studijų centro analitikas Andrejus Prochorenko, saugumo politikos ekspertas Ignas Stankovičius, Mykolo Romerio universiteto politologas iš Ukrainos Alvydas Medalinskas, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologas Vytis Jurkonis.

Antroji laidos dalis. Šiandien daug kalbama apie ilgaamžiškumą. Medicina jau gana tiksliai geba ištirti, kiek mums liko gyventi bei kas labiausiai trumpina gyvenimą. Kaip prailginti telomerus? Kaip kuo ilgiau nepasenti? Laidoje – genetikas, medicinos mokslų daktaras Vaidas Dirsė.

Eltos nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai