Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl kyla įtampa dėl vakcinacijos?

04.06 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Sveikatos apsaugos ministerijai ignoruojant profesinių sąjungų prašymus ir vidaus reikalų ministrės raginimą paskiepyti beveik 8 tūkst. pareigūnų, dirbančių kontaktinį darbą, profesinės sąjungos planuoja prie Vyriausybės įrengti stilizuotus blokpostus.

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ragina leisti savivaldybėms plačiau skiepyti visuomenės grupes ir prioritetų sąraše leistis į apačią

Antroji laidos tema: ar Maskva rengiasi naujam karui su Ukraina? Kaip vertinti didėjančias rusų kariuomenės pajėgas pasienyje su Ukraina?

Diskutuoja Vilniaus meras Remigijus Šimašius, Seimo Sveikatos reikalų komiteto narė Jurgita Sejonienė, Lietuvos teisėsaugos pareigūnų profsąjungos pirmininkė Loreta Soščekienė, politinis konsultantas Audrius Butkevičius, politologas Alvydas Medalinskas.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai