Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl bendruomenė priešinasi vandenilio gamyklai?

2024-03-04, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Darbėnų gyventojai priešinasi planams Auksūdžio kaime statyti vandenilio ir metanolio gamyklą. Vieniems susirūpinimą kelia kraštovaizdžio darkymas, kitiems  baimės dėl tokio objekto pavojingumo aplinkai. Kretingos rajono taryba nutarė prašyti poveikio aplinkai vertinimo. Tuo tarpu energetikos ministras Dainius Kreivys sako, kad be vandenilio ekonomikos  apskritai nėra atsinaujinančios energetikos ir teigia, kad visi atsakymai bendruomenei bus duoti.

Diskutuoja: bendruomenės iniciatyvinės grupės pirmininkas Kęstutis Kulesius, Kretingos rajono meras Antanas Kalnius, Lietuvos energetikos instituto Vandenilio energetikos technologijų centro vadovas Darius Milčius, Kauno technologijos universiteto Chemijos inžinerijos programų vadovas Andrius Jaskūnas, Vilniaus politikos analizės instituto analitikas Matas Baltrukevičius.

Antroji laidos dalis. Ištrauka iš Žinių radijo tinklalaidės, tema: „Lošėjo išpažintis: stovėdamas prie kazino stalo spaudžiu mygtuką naujai paskolai". Tinklalaidėje dalyvauja Respublikinio priklausomybių ligų centro psichiatrė Vilma Andrejauskienė, Priklausomybę lošimams turėjęs Konstantinas Liudvinavičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai