Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl auganti ekonomika nesustabdo emigracijos?

2017-12-12, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Iš Lietuvos iki gruodžio mėnesio šiemet emigravo per 54 tūkst. gyventojų. Pernai per visus metus Lietuvą paliko daugiau nei 50 tūkst. Iki šių metų gruodžio į Lietuvą imigravo 26 tūkst. 410 asmenys, iš jų 16 tūkst. 938 yra Lietuvos piliečiai. Tuo metu per visus 2016-uosius Lietuva sulaukė 20 tūkst. 162 imigrantų.

Kai kurie ekspertai metų pradžioje išaugusią emigraciją siejo su prievole mokėti privalomojo sveikatos draudimo mokestį, kiti galbūt skubėjo į Britaniją, kol ši šalis nesiėmė ribojimų artėjant pasitraukimui iš Europos Sąjungos.

Laidoje dalyvauja buvęs emigrantas Jonas Dragūnas, rinkos tyrimų bendrovės „Retail Zoom” direktorius Artūras Urbonavičius, „Intersurgical“ generalinis direktorius Sigitas Žvirblis, Seimo migracijos komisijos pirmininkė Guoda Burokienė ir Vilniaus universiteto profesorius Boguslavas Gruževskis.

 vytis

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai