Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek šiemet augs algos?

2024-05-07, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

2025 metais minimali mėnesio alga (MMA) turėtų viršyti 1000 eurų. Profsąjungos norėtų, kad ji sudarytų 1070 eurų. Darbdaviai įspėja, kad dėl MMA augimo kai kurios įmonės bus priverstos bankrutuoti. Tiksli minimalios algos suma paaiškės tik po Trišalės tarybos derybų. Ar šiemet galėsime džiaugtis ekonomikos ir algų augimu? Kiek didės MMA?

Diskutuoja: Lietuvos maistininkų profsąjungos pirmininkas Raimondas Tamošauskas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius, SEB banko ekonomistas Tadas Povilauskas, socialinės apsaugos ir darbo viceministras Vytautas Šilinskas.

Antroji laidos dalis. Nepaisant tarptautinės bendruomenės kritikos ir „Hamas" sutikimo sudaryti paliaubas, Izraelis šiąnakt ėmėsi smūgiuoti Gazos Ruožo pietiniam Rafacho miestui. Ar bus pasiektos paliaubos tarp „Hamas" ir Izraelio? Laidoje dalyvauja „Palestina.lt" atstovas Andrius Mažeika ir Tuvia Lazauskas, gydytojas iš Tel Avivo.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai