Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas yra nepotizmas?

2023-03-24, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Atvejai, kai aukštas pareigas ministerijose ir joms pavaldžiose įstaigose užima giminyste ir draugyste susiję žmonės darosi panašūs į sistemą, tai kenkia pasitikėjimui politika, pareiškė prezidentas Gitanas Nausėda. Šią savaitę dėl kilusios kritikos bangos iš posto pasitraukė Laisvės partijos deleguotas ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis, kurio sutuoktinė Agnė Belickaitė po laimėto konkurso buvo priimta į „Lietuvos geležinkelių“ grupės korporatyvinių reikalų direktores.

Diskutuoja: ilgametis „Transparency international“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas, Seimo narys Vytautas Bakas, Lietuvos ryto žurnalistas Tadas Ignatavičius, advokatas Petras Ragauskas.

Antroji laidos dalis. Nepaisant Hagos teismo išduoto arešto orderio Putinui, šią savaitę Maskvoje lankydamasis Kinijos vadovas Xi Jinpingas demonstravo išskirtinę abiejų šalių ir jų lyderių draugystę. Prasidėjęs karas stipriai išaugino Rusijos ir Kinijos bendradarbiavimą. Kokią grėsmę kelia Rusijos ir Kinijos suartėjimas? Ar Kinijai naudingas Rusijos sukeltas karas Ukrainoje? Laidoje – pokalbis su politologu Tomu Janeliūnu, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesoriumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai