Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas provokuoja mokytojus toliau protestuoti?

2023-11-17, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Andriaus Navicko vadovaujama Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga žada kitą savaitę atvesti tūkstančius mokytojų prie Seimo. Vis tik profsąjungos vadovas pabrėžia, kad Vyriausybės pozicija „provokuoja tą daryti".

Diskutuoja: Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos vadovas Dainius Žvirdauskas, Seimo narė, buvusi švietimo ministrė Jurgita Šiugždinienė, Seimo narė prof. Vilija Targamadzė.

Antroji laidos dalis. Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija kreipėsi į Vyriausybę ir Susisiekimo ministeriją prašydama leisti techninę apžiūrą atlikti kvalifikuotuose automobilių servisuose. Ar automobilių servisams leisti atlikti techninę apžiūrą? Komentuoja Seimo narys Andrius Bagdonas ir Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacijos „Transeksta" atstovas Renaldas Gabartas.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai