Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas padėjo įminti vaiko pagrobimo mįslę Kaune?

2024-01-11, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vaiko pagrobimu įtariamas kaunietis buvo sulaikytas. Visuomenė ir valdžia džiaugiasi sėkminga istorijos atomazga. Aiškinamasi, kokie motyvai galėjo paskatinti įtariamąjį, 42 metų Gediminą Filipavičių, ryžtis tokiam siaubingam nusikaltimui, pagrobti ir įkalinti mergaitę savo garaže.

Diskutuoja: Vilniaus universiteto docentas, kriminologas Simonas Nikartas, portalo „Kas vyksta Kaune" redaktorius Vaidas Pilkauskas, VU docentas, kriminologas prof. Aleksandras Dobryninas, psichologas Edvardas Šidlauskas

Antroji laidos dalis. Vaiko pagrobimo istorija įvykusi Kaune išgąsdino ir privertė nerimauti dėl vaikų saugumo ne vieną tėvą. Valdžia ramina, kad vaikų dingimai Lietuvoje yra išimtis, vos 1 proc. visų dingimų susiję su nusikaltimais, tačiau institucijos ragina pagalvoti apie vaikų saugumą. Kaip apsaugoti vaikus, tačiau neperlenkti lazdos? Laidoje dalyvauja Vaiko teisių ir įvaikinimo tarnybos vadovė Ilma Skuodienė ir organizacijos „Gelbėkit vaikus" psichologė Silvestra Markuckienė.

BNS nuotr.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai