Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas laukia 2019 metų biudžeto?

12.06 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seime vyks antrasis 2019 metų valstybės biudžeto projekto ir kai kurių jį lydinčiųjų įstatymų pataisų svarstymas. Vyriausybė siūlo skirti papildomų lėšų savivaldybių biudžetams ir pedagogų atlyginimams. Pernai po savivaldybių priekaištų koreguodama biudžetą, Vyriausybė taip pat papildomai ieškojo lėšų savivaldybėms bei medikų algoms.

Premjeras Saulius Skvernelis pareiškė, kad opozicijoje esančių konservatorių tikslas yra sužlugdyti kitų metų valstybės biudžeto priėmimą. Anot jo, laiku nepriėmus biudžeto, ištiktų krizė. „Norima kad visiems Lietuvos gyventojams, visiems dirbantiesiems, pensininkams, jaunoms šeimoms auginančioms vaikus, norima padaryti krizę ir krachą", – interviu Žinių radijui sakė S. Skvernelis.

Trečiadienio vakarą vykusiame susitikime apie 50 profsąjungų susitarė organizuoti visuotinę streikuojančius mokytojus palaikančią akciją šį sekmadienį, vienas iš akcijos reikalavimų stabdyti biudžeto priėmimą ir ieškoti daugiau lėšų viešojo sektoriaus darbuotojams.

Laidoje dalyvauja Seimo nariai Andrius KubiliusKęstutis Glaveckas, Tomas Tomilinas,  Laisvės TV įkūrėjas Andrius Tapinas, BNS verslo naujienų redaktorius Šarūnas Sabaitis ir Finansų ministras Vilius Šapoka.

xx43

Komentarai


Naujausi epizodai