Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas laimės prezidento rinkimus?

2024-05-10, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Per tris išankstinio balsavimo prezidento rinkimuose ir referendume dėl dvigubos pilietybės dienas savo valią pareiškė beveik 170 tūkst. arba 7,1 proc. visų rinkėjų. Visuomenės apklausose pirmauja dabartinis šalies vadovas Gitanas Nausėda, jo įkandin Ingrida Šimonytė, Ignas Vėgėlė, Remigijus Žemaitaitis, Dainius Žalimas, Eduardas Vaitkus, Gedrimas Jaglinskas ir Andrius Mazuronis.

Ar G. Nausėdai pavyks nugalėti? Kas išeis į antrąjį turą? Kaip Jums ši rinkimų kampanija? Koks visuomenės „užsakymas" naujam prezidentui?

Diskutuoja: komunikacijos agentūros „INK Agency" partneris Kęstutis Gečas, Kauno technologijos universiteto profesorius Vaidas Morkevičius, Vilniaus politikos analizės instituto politologas Matas Baltrukevičius, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorė Ainė Ramonaitė.

Antroji laidos dalis. Justinas Volungevičius 12 metų gyvena Danijoje. Jis dirba koledže, kuris padeda ruošti mokytojus. Kaip danai ruošia mokytojus? Kaip keliaujant po Afriką tampama mokytoju Danijoje? Pasakoja – DNS būtinųjų mokytojų koledžo mokytojas Justinas Volungevičius.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai